Новини

28.02.2020

Наші новорічні розваги

Новорічні розваги для колективу ДнСЗ у лютому: льодовий каток, кращі тренера, весела музика і гаряча кава! Веселимося разом!    

26.12.2019

ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ 2019 РІК!

Сплеском позитивних емоцій закінчився 2019 р. Силами профспілкової організації нашого заводу був організований грандіозний новорічний корпоратив в стилі Новорічного  ярмарку. Відкрив святкування Генеральний директор Тараненко Сергій Дмитрович, вимовивши вітальну промову з теплими побажаннями та напутніми словами на 2020 р. Корпоратив проходив в одному з виробничих цехів, що надавало додаткову родзинку святу. Конкурс ялинок, виготовлених власноруч цехами і відділами, прикрасив свято і подарував їх творцям грошові винагороди. Сюрпризи не закінчувалися весь вечір: лотерея , що проходила під час корпоративу, порадувала багатьох заводчан цінними призами, прямо на вході Дід ​​Мороз і Снігуронька зустрічали гостей і дарували всім подарунки! Теплий глінтвейн і соковитий шашлик підтримували сили гостей до пізнього вечора! Вітаємо колег та партнерів з Новим 2020 роком! Нехай він буде легким і продуктивним для нас всіх!

30.10.2019

Виставка хризантем

У жовтні дружний колектив ДнСЗ в кількості 200 чоловік вирішив помилуватися природою і відправився на виставку хризантем у м.Харків, еко-парк Фельдман. Прекрасна погода, чудові композиції з квітів, щасливі обличчя наших співробітників і членів їх сімей-що може бути краще!        

10.06.2019

Як АТ «ДнСЗ» проводить День захисту дітей!

01.06.2019 на базі «Лісова казка», Обухівка було проведено свято для дітей і онуків наших співробітників! З дітьми працювали аніматори, влаштовувалися хімічні шоу, миловаріння та різні змагання. Дорослі, тим часом, проходили квест і виконували завдання для того, щоб зібрати всі інгредієнти для страв, які потім готували на обід. Свято завершилося весело танцювальним батлом «діти проти батьків» і солодкими подарунками!